fbpx

Dlaczego Tak Trudno Jest Osiągać Cele? 

Nawet te, które są dla Ciebie naprawdę ważne?

 • Dlaczego ciągle ulegasz tym codziennym setkom rzeczy bez znaczenia, które skutecznie odciągają Cię od tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne?
 • Dlaczego wciąż brakuje Ci samodyscypliny i motywacji, przez co ciągle odkładasz wszystko na później?
 • Dlaczego są takie chwile, w których tak łatwo tracisz cierpliwość i wzniecasz pożary, które później ze łzami w oczach gasisz…?

Cześć, jestem Małgosia. Uczę kobiety jak podnosić się po porażkach. Jak umieć się sensownie stresować. Jak wykorzystywać energię stresu do tego, by Cię wspierał, a nie działał przeciwko Tobie.

Mam plan!

Budzisz się rano z genialnym pomysłem. Energia Cię rozpiera. Endorfiny krążą jak oszalałe po Twoim ciele. Zalewa Cię uczucie euforii i zadowolenia. Wszystko nagle zaczęło się układać. Zaczęło do siebie pasować. Jak puzzle.

Poranne olśnienie sprawia, że zrywasz się z łóżka, jak nigdy wcześniej. I już DOSKONALE wiesz, co masz zrobić. Masz plan. Szczegółowy plan. Od teraz Twoje życie będzie lepsze. Będziesz szczęśliwsza.

Jedyne co zostało Ci do zrobienia, to zrealizować ten wspaniały plan!

Pijąc poranną kawę, z promiennym uśmiechem na twarzy, z dumą mówisz do siebie "Dam radę! Kto jak nie ja!"

Pełna zapału zaczynasz działać.

Niesiona na Fali Ekscytacji Przystępujesz do Realizacji Planu

Na pierwszy ogień idzie zakup nowego kursu, który wczoraj wieczorem pojawił się na Twoim wallu na facebooku. Kursu, który diametralnie odmieni Twoje życie. Opinie zmotywowanych kobiet, które w oka mgnieniu uporały się ze wszystkimi przeciwnościami losu, tylko umacniają Cię w przekonaniu, że to doskonały ruch. To jest właśnie to. To, czego potrzebujesz najbardziej.


Podekscytowana klikasz w link i za kilka chwil jesteś pełnoprawną uczestniczką szkolenia, które w końcu odmieni Twoje życie. Yupiii...


Masz to! Radość Cię rozpiera. Jedna rzecz z planu wykonana. Czas na kolejną.

Joga, bieganie, a może rower?

Dylemat co wybrać trwa dosłownie chwilę. Już wiesz! Wybór dokonany. Rozpromieniona idziesz za ciosem. W sklepie online kupujesz odpowiedni strój i potrzebny sprzęt.

"O nie, nie, nie! Teraz będzie inaczej, niż zwykle. Teraz mam plan!"

Stanowczo uspokajasz ten wewnętrzny głos, który niczym echo w lesie dźwięcznie powtarza "Ale to już było"

Potrząsasz energicznie głową, jakbyś chciała pozbyć się nieproszonego intruza. Z przekonaniem powtarzasz sobie "Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr". Było, nie było. Ale teraz będzie. Już Ty o to zadbasz.

Teraz na pewno będzie. Jesteś co do tego przekonana. Wcześniej to nie było na poważnie. A teraz jest. Teraz Ci zależy. Teraz jest to dla Ciebie ważne. Teraz NIC Cię nie odciągnie od tego, co sobie postanowiłaś. Teraz będziesz wytrwała. Cel jest ważny.

Naładowana Pozytywną Energią, którą Mogłabyś Obdarzyć Pół Miasta, Działasz Dalej...

Przeszukujesz internet w poszukiwaniu kulinarnych inspiracji. Przecież nie raz i nie dwa razy słyszałaś, że jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz się zdrowo odżywiać. Koniec z gotowymi daniami. Stop z fastfoodami. Sztucznie słodzone napoje upychasz głęboko w szafce. Koniec z niezdrowymi przekąskami. Postanawiasz, że od dzisiaj wkraczasz w Nową Erę. Erę zdrowego odżywiania.


Na Twoim stole królują:

kolorowe dania z produktów bogatych w składniki odżywcze

soczyste i pachnące słońcem warzywa i owoce

codziennie smoothie ze świeżych owoców i warzyw liściastych

Zmiana trwa.

Podsumujmy, Co do Tej Pory Zrealizowałaś:

 • Jesteś szczęśliwą uczestniczką szkolenia online, które odmieni Twoje życie.
  Idziesz jak burza. W 3 dni przerobiłaś 20% kursu.
 • Wybrałaś aktywność fizyczną, która najlepiej do Ciebie pasuje. Nawet kupiłaś odpowiedni strój i potrzebny sprzęt. 
 • Odkryłaś, że do smaku pewnych "nietypowych" potraw można się przyzwyczaić. Co prawda, czas spędzony na zakupach trochę się wydłużył, kasy z portfela też trochę więcej uciekło, ale teraz odżywiasz się jak człowiek sukcesu. Brawo Ty!

"Dam radę! Mogę wszystko!" staje się Twoim hasłem przewodnim.

Z wiarą w sercu. Z ufnością w oczach. Z energią i radością w ciele, DZIAŁASZ. Nie zważając na NIC, przesz do przodu...

Aż Pojawia Się Pęknięcie...

Rysa na idealnym szkle. Przychodzi trudniejszy moment... Chwila zwątpienia... Kryzys... Obowiązki dnia codziennego, nerwowa czy niepewna atmosfera w pracy, jęczące dzieci. Wszystko to, dzień po dniu, odbiera Ci energię. Przestaje Ci się chcieć.

Najpierw nieśmiało przebija się w Twojej głowie myśl "Nie mam dzisiaj siły na nic. Nie dam rady."

Niby wszystko okay, ale w zakamarkach Twojej duszy pojawia się uczucie zawodu..., poczucie winy, że znowu coś idzie nie tak...


Kolejna myśl, która już śmielej pojawia się w głowie, trochę Cię uspokaja "Jutro też jest przecież dzień." Z ulgą postanawiasz, że nic się wielkiego nie stanie i to, co miałaś zrobić dzisiaj, po prostu zrobisz jutro.

A Jutro Zamienia się w Pojutrze.

Pojutrze w popojutrze... Popojutrze w przyszły tydzień. Przyszły tydzień w przyszły miesiąc...


Aż o tym zapominasz!

Rzeczywistość Brutalnie Przegrała z Twoim Planem

Kurs online, który miał odmienić Twoje życie przerobiłaś zaledwie w 30%.


Strój sportowy leży upchnięty głęboko w szafie, a na pachnącym nowością sprzęcie osiada kurz.


Zamiast kolorowych, zdrowych posiłków, wróciłaś do wieczornego rytuału czyszczenia lodówki i szafki ze słodyczami...

Co się Takiego Stało, że Pozwoliłaś Temu Zniknąć?!

Jeśli przerabiałaś ten scenariusz już kilka razy, to na pewno masz w zanadrzu listę rzeczy, które Ci to uniemożliwiły. Skutecznie odciągnęły Cię od tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.


Ja zawsze miałam gotową listę... Obwiniałam wszystko i wszystkich za to, że nie mogę osiągnąć tego, czego chcę. Miałam wrażenie, że wszyscy robią mi na złość. Zaczęłam szukać rozwiązań. Wydałam niemałą fortunę na wszystkie te książki, kursy, video dotyczące rozwoju osobistego. Półka z książkami rosła, pieniędzy z portfela ubywało, a efektów, takich jakich oczekiwałam, nie było. Moja codzienność, moje nawyki wyglądały z grubsza tak samo. Coś ewidentnie było nie tak. 


Na szczęście trafiłam na Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu. Wtedy się wyjaśniło, dlaczego tak trudno jest osiągać cele. Nawet te, które są dla Ciebie naprawdę ważne.


Odnalazłam kluczowy element do mojej układanki.

Nie Ma Rozwoju

Bez Kryzysu!

Te wszystkie przeszkody. Te wszystkie kryzysy. Chwile zwątpienia czy załamania będą się zawsze pojawiały. Tak stworzyła nas Matka Natura, która w ten sposób "sprawdza" czy na pewno jesteśmy odpowiednimi osobami, aby osiągnąć to, do czego zmierzamy. Nie ma w tym żadnych czarów. To jest potwierdzone naukowo.

Trudność, przeszkoda, kryzys jest częścią zmiany. Częścią rozwoju. Tych dwóch rzeczy nie da się od siebie rozdzielić. To jest tak jak dwie połówki tego samego jabłka. Droga do tego, czego pragniesz usiana jest różnymi przeszkodami: 

 • bo ulotniła się wcześniejsza motywacja
 • bo utknęłaś w zbędnych i czasochłonnych rozrywkach
 • bo pojawiły się obawy, strach i hamujące przekonania
 • bo brakuje energii, a zmęczenie przysłania wszystkie Twoje pragnienia

Chociaż, stop. Nie wszystkie. Marzysz o "świętym spokoju", gdyż generalnie masz wszystkiego dość.

Jeśli Chcesz Naprawdę Coś Zmienić...

Potrzebujesz kogoś, kto łączy te dwa zupełnie różne obszary. Potrafi pracować z rozwojem osobistym, ale przede wszystkim ma wiedzę i doświadczenie w pracy z kryzysem.

Kluczem do Sukcesu

nie jest powtarzanie jak mantry "Mogę wszystko!"czy "Dam radę!"

Kluczem jest praca z kryzysami. Z tymi wszystkimi przeszkodami, trudnościami, które uwierają Cię i skutecznie odciagają od realizacji Twojego wymarzonego planu.

Jeśli Jesteś Weteranką w Odkładaniu na Później... 


Wysokiej Klasy Ekspertem od "Słomianego Zapału" ... 


a Jednocześnie Pragniesz Nowego ... 


Oto jest: ŻEBY MI SIĘ CHCIAŁO TAK, JAK MI SIĘ NIE CHCE!

Kurs, który łączy elementy rozwoju osobistego z pozytywną psychologią kryzysu.

Psychologia osiągnięć, budowania dobrych nawyków, wytrwałości, motywacji, dążenia do celów i do lepszego życia uzupełniona o trudności, problemy, przeszkody, sytuacje, które generują stres, niefajne emocje i hamują realizację działań oraz skłaniają do odkładania wszystkiego na później.

Kurs składa się z 7 modułów. Każdy moduł zawiera nagranie wideo oraz kartę pracy. Całość trwa ponad 2 godziny. Zatem otrzymasz solidną dawkę praktycznej i rzetelnej wiedzy. Potwierdzonej naukowo.

 1. 1
  Poznasz kilka mitów, w które bezkrytycznie uwierzyłaś i przez co często niepotrzebnie stoisz w miejscu.
 2. 2
  Dowiesz się dlaczego tak łatwo ulegasz różnym pokusom czy zachciankom i jak skutecznie  się im oprzeć.
 3. 3
  Swoją zmianę rozpoczniesz od zbudowania fundamentów, a nie od zjedzenia wisienki z torta. Wisienka jest smaczna, ale jest tylko nietrwałą ozdobą.

Z Kursu Dowiesz się

Co zrobić, aby naprawdę realizować to, co sobie postanowisz

Co Cię powstrzymuje przed dobrymi zmianami w życiu. Bo czy nie jest tak, że naprawdę chciałabyś robić to, co sobie postanowisz, mieć cudowne, pełne miłości i spokoju życie, a na koniec roku być z siebie dumną?

Z kursu dowiesz się także jak trenować umysł, aby wspierał Cię we wszystkim, co sobie postanowisz. Bo nasz umysł jest potężny. Niestety niewiele osób korzysta z jego mocy na co dzień. Zamiast tego utykają w starych schematach. W starym "nie chce mi się". W starych, niekorzystnych nawykach. W starym negatywnym podejściu. Nie wiedzą, że umysł potrzebuje treningu i dlatego ciagle lądują w tym samym miejscu.

Jeśli Masz Ochotę na Prawdziwie Użyteczną Wiedzę,

która pozwoli Ci skuteczniej i łatwiej zabierać się za ważne dla Ciebie rzeczy i kończyć je, to zapraszam :)

Dowiedz się jak skutecznie budować lepszą przyszłość. Wolną od ograniczeń. Od negatywnych myśli. Od niewspierających przekonań.


Decyzja należy do Ciebie. Albo zyskujesz, albo tracisz. Wybierz to, co jest dla Ciebie lepsze.

Małgorzata Łuczkowska

Twórczyni kursu "Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!"

O Autorce

Prywatnie jestem żoną i mamą nastolatka. Uwielbiam się uśmiechać. Uporczywie poszukuję Dobrej Strony Mocy w trudnych sytuacjach. Jestem zafascynowana ludzkimi umysłem, który ma niesamowitą moc, której wielu nie docenia.

Zawodowo jestem coachem kryzysowym™ oraz mentorem finansowym™ akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego. Ekspertem Pozytywnej Psychologii Kryzysu.

Pragniesz Zmiany, Ale się Jej Boisz?

Doskonale Cię rozumiem i wiem jak pomóc Ci otworzyć się na tą zmianę. Kiedy wiesz jak się zabrać za pracę nad swoim umysłem, emocjami, podświadomością i wiesz dlaczego pewne rzeczy się dzieją, a do tego odrabiasz swoje lekcje, zmiana zaczyna się wydarzać w Twoim życiu sama. Nie musisz już ze sobą walczyć, a zaczynasz naturalnie przyciągać to, czego pragniesz.

Nie Wierzysz, że Możesz Zwyciężyć nad "Słomianym Zapałem"?

Ujmę to tak. Jeśli w Twoją stronę zmierza poważna burza, siedzenie na kanapie i zamartwianie się prognozą pogody nie jest zbyt pomocne. Nie zapobiegnie temu, co ma się wydarzyć. Możesz jednak zdecydować, jak się na daną sytuację przygotujesz. Skoncentruj się tylko na tym, co jest pod Twoją kontrolą i na co masz wpływ. I jak mówił chiński generał w „Sztuce wojny” - „Kto zna wroga i zna siebie, nie będzie zagrożony choćby i w stu starciach. Kto nie zna ani wroga, ani siebie, nieuchronnie ponosi klęskę w każdej walce."

Próbowałaś Już Tak Wielu Rzeczy i Nic? 

Jeśli masz tego typu watpliwości, pozwól że wyjaśnię. Z bardzo wielu kursów, nagrań wideo czy  tekstów na blogach z rozwoju osobistego wyłania się jedno pytanie "Co Ci może pomóc?" Co Cię może wspierać w drodze do Twoich celów. Do Twoich pragnień. Do Twoich marzeń. Co Ci może pomóc?


Tymczasem zdecydowanie ważniejszym pytaniem, jest pytanie "Co Ci może przeszkodzić?" Dlatego pracę nad zmianą, której pragniesz warto rozpocząć od usunięcia przeszkód. Najpierw trzeba je namierzyć, nazwać, przyjrzeć się im. Następnie sensownie z nimi pracować. I wtedy nastąpi zmiana.

Za każdą rzeczą, którą postrzegasz jako przeszkodę, kryje się nagroda. Nie jest to walizka z pieniędzmi, ale coś także cennego. Doświadczenie, wiedza, nowe umiejętności, zwiększona odporność psychiczna, poczucie pewności siebie lub wiara we własne siły.

Tylko od ciebie zależy czy będziesz unikała przeszkód i kryła się w strefie pozornego bezpieczeństwa... czy wykorzystasz je, aby stać się lepszą wersją siebie.


Tak samo tylko od Ciebie zależy czy będziesz klęła na napotkane przeszkody czy ekscytowała się na nagrodę, jaka jest pod nimi.

"Nic w życiu nie przychodzi samo.

Nie wystarczy w coś wierzyć,

trzeba  mieć siłę, pokonywać przeszkody i walczyć."

~ Golda Meir

Tak czy Nie

Jeśli zastanawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie, przeczytaj poniższe:

Jest Dla Ciebie, Jeśli:

 • Jesteś gotowa uczyć się nowych rzeczy
 • Masz otwarty umysł i serce na zmianę siebie
 • Masz odwagę zajrzeć w głąb siebie
 • Jesteś gotowa na pot i łzy
 • Chcesz być szczęśliwsza i mieć lepsze życie

Nie Jest Dla Ciebie, Jeśli:

 • Szukasz błyskawicznych rozwiązań
 • Nie masz teraz czasu, aby pracować nad swoją zmianą
 • Nie chcesz zmierzyć się ze swoimi słabościami, oczekiwaniami i potrzebami
 • Uwielbiasz narzekać i szukać wymówek
 • Odpowiada Ci poziom Twojego życia

Co Dostaniesz Kupując Kurs "Żeby Mi Się Chciało Tak, Jak Mi Się Nie Chce!"

 • Prawdziwie użyteczną wiedzę
 • Wszystko oparte na badaniach naukowych, a nie na teoriach "wyssanych z palca"
 • Sprawdzone metody dające długotrwały efekt, a nie chwilową euforię
 • Poznasz czym jest prawdziwy rozwój osobisty oparty na nauce

Co Miałabyś Teraz? Kim Byłabyś Teraz, Gdybyś Wcześniej Dysponowała Trwałą Motywacją?

Wiem. Te pytania są kłopotliwe i bolą. 


Nieprzyjemne jest już samo tylko uświadomienie sobie tych wszystkich wartościowych okazji, które przeszły Ci koło nosa tylko dlatego, że wcześniej odkładałaś wszystko na później, albo nie wytrwałaś w nich wystarczająco długo...

No właśnie. 


Tutaj zbudujesz trwałą motywację, w oparciu o potwierdzone naukowo metody, aby służyła Ci przez resztę życia za jednorazową inwestycję zaledwie 137.

TAK, CHCĘ KUPIĆ KURS W CENIE

137 ZŁ!

Najczęściej Zadawane Pytania

Kiedy i w jakiej formie otrzymam kurs?

Kiedy moja płatność zostanie zaksięgowana?

Czy są jakieś dodatkowe koszty, o których powinnam wiedzieć?

Czy dostanę fakturę?

Zapłaciłam, a nie dostałam linka do strony z kursem??

A czy...?


Pomagam  kobietom ujarzmić gwałtowne, trudne emocje. Uczę jak czerpać z nich siłę i spokój. Po to, aby z wiarą we własne możliwości, panowały nad chaosem dnia codziennego.

ZNAJDZIESZ MNIE

2018 © Małgorzata Łuczkowska