fbpx

ODKRYJ ŚWIAT

widziany oczami Twojego dziecka

z grą planszową "Zgrana rodzinka" 

To nietypowa gra. Tu nie liczy się wiedza czy wynik. 

Liczy się dobra zabawa i poznanie siebie.

Siłą gry są pytania, inne niż te, które znasz. 

Dzięki nim lepiej dogadasz się ze swoim dzieckiem.

Rodzinna gra planszowa, 

która przywraca nadzieję

W tych niepewnych czasach chcemy mieć pewność, że wszystko będzie dobrze. Że jako rodzice nie przeoczymy żadnego złowieszczego sygnału. Że zareagujemy w odpowiednim momencie...


Zadaniem rodziców jest rozwiązywanie dziecięcych problemów. Jednak często wielu rodziców nie potrafi tego zrobić. Rodzice mogą być zbyt zajęci pracą lub innymi obowiązkami. Albo po prostu nie wiedzą, jak rozmawiać z dziećmi.

Jak mówić, aby dzieci ich słuchały. W takich sytuacjach nierozwiązany problem staje się źródłem stresu i frustracji dla wszystkich.


Z rodzinną grą planszową „Zgrana rodzinka” lepiej zrozumiesz swoje dziecko.

Pokochasz tą rodzinną grę planszową!

„Zgrana rodzinka” to rodzinna, gra planszowa, w której celem każdego gracza jest odpowiadanie na pytania 

i wykonywanie prostych zadań. Tak jak w prawdziwym życiu. Aby ukończyć grę, samo odpowiadanie na pytania czy wykonanie zadań - nie wystarczy! Ważne jest także, aby uważne słuchać odpowiedzi innych uczestników.


Bo gdy staniecie się sobie bliscy, to zaczniecie lepiej się rozumieć. Tematy do rozmów, pojawią się same.

I nie będziesz już musiała podstępem zaspokajać swoją matczyną ciekawość.

„Zgrana rodzinka” to rodzinna, gra planszowa, w której celem każdego gracza jest odpowiadanie na pytania 

i wykonywanie prostych zadań. Tak jak w prawdziwym życiu. Aby ukończyć grę, samo odpowiadanie na pytania czy wykonanie zadań - nie wystarczy! Ważne jest także, aby uważne słuchać odpowiedzi innych uczestników.


Bo gdy staniecie się sobie bliscy, to zaczniecie lepiej się rozumieć. Tematy do rozmów, pojawią się same.

I nie będziesz już musiała podstępem zaspokajać swoją matczyną ciekawość.

Odkryj świat swojego dziecka!

To najlepszy sposób, aby je zrozumieć

" "

Czy chciałabyś wiedzieć o czym myśli Twoje dziecko? Co jest dla niego najważniejsze?  Jakie są jego marzenia?

Czy jest szczęśliwe? Co go cieszy, a co smuci?


Ta rodzinna gra planszowa ułatwi Ci poznanie myśli Twojego dziecka, jego spostrzeżeń, potrzeb i marzeń. Dowiesz się co tak naprawdę jest dla niego ważne. Odkryjesz jego "mapę świata". Poznasz jego małe i duże smutki. Jego sukcesy i radości. To sprawi, że zaczniesz doskonale rozumieć skąd się bierze jego „niegrzeczne” zachowanie. To potężna wiedzaA Ty dostaniesz ją wprost od swojego dziecka, bez żadnego wymuszania, proszenia czy grożenia. 


„Zgrana rodzinka” nauczy Cię, jak zadawać właściwe pytania. Po to, aby Twoje dziecko czuło się wysłuchane i zrozumiane.

Pokochasz tą rodzinną grę planszową!

Zaufanie to podstawa. Gdy nie ma zaufania, możesz zapomnieć o zaangażowaniu czy współpracy. Bez zaufania, każdy gra do własnej bramki. Każdy ciągnie kołdrę w swoją stronę. I mimo że mieszkacie razem, zaczynacie się mijać…, rozmawiacie w biegu... i w końcu oddalacie się od siebie… 


 Chcesz wiedzieć dlaczego Twoje dziecko zachowuje się w taki sposób? 

"Zgrana rodzinka" da Ci odpowiedź. 


Dlatego, że poznasz przyczyny zachowania dziecka. A to sprawi, że już nie będziesz musiała dłużej się zastanawiać i domyślać. Dzięki temu reagując na prawdziwe potrzeby dziecka, a nie na Twoje podejrzenia, zbudujesz fundament zaufania. W rezultacie zamiast karać swoje dziecko za złe zachowanie, odnajdziesz przyczyny i nauczysz dziecko właściwego zachowania.

Przestań walczyć, 

zacznij grać ;)

Wiem, że bycie rodzicem jest trudne, ale wcale nie musi takie być!

"Zgrana rodzinka" uczy, jak przetrwać trudne chwile dziecka i pomaga zrozumieć, czego Twoje dziecko potrzebuje. A to sprawia, że ta gra planszowa zbliża rodziny do siebie. 


Poza tym, w naturalny dla dziecka sposób, poprzez zabawę, uczysz je empatii, szacunku. A także mówienia o uczuciach, których każdy z nas doświadcza. A także o tym, co sami o sobie myślimy. Jak reagujemy, gdy dopada nas złość, smutek czy radość.

Dodatkowo gra przedstawia metody relaksacji dla dużych i małych. Przy tym wyjaśnia także dzieciom i dorosłym dlaczego warto doceniać, przytulać, pomagać. I przede wszystkim szczerze rozmawiać.


Ta rodzinna gra planszowa uczy patrzenia na świat, na ważne dla każdego domownika sprawy, jego oczami i jego sercem.

"Zgrana rodzinka" to gotowy zestaw wsparcia dla rodzica!

Ta rodzinna gra planszowa zawiera 84 karty, które ułatwią Ci rozgryzienie zachowania dziecka, choć nie tylko jego :)  

W zestawie jest także wodoodporna, elastyczna plansza. A to oznacza, że możesz zwinąć ją w rulon i zabrać do parku czy na wycieczkę bez obaw, że się zniszczy. 


Karty z pytaniami możesz także nosić w torebce, aby mieć je zawsze przy sobie. Dzięki temu będziesz przygotowana na "awaryjne sytuacje". Bowiem pytania z kart możesz zadawać dziecku dosłownie wszędzie: na spacerze, w poczekalni do lekarza, w sklepie czy w autobusie. Zamiast dawnych histerii czy wymownych spojrzeń innych osób, zyskasz nieograniczone pokłady wspólnego śmiechu, gdy będziecie słuchali swoich odpowiedzi. 

I zamiast „Mamo, nuuuudzę się!”, usłyszysz „Mamo, zadaj mi jeszcze takie super pytanie!”

Zawartość zestawu:

  • Plansza o wymiarach 66,5 x 41,5 cm
  • 37 kart "Zadania obfite w naukę"
  • 47 kart "Otwórz się na ciekawość"
  • 1 kostka do gry

Cechy gry:

  • List Liczba graczy: 2 i więcej
  • Wiek graczy: +5 lat
  • Wymiary w opakowaniu: 255x160x75

Ta rodzinna gra planszowa będzie najlepszą inwestycją, jaką możesz zrobić dla swojej rodziny!

Powód #1

Będziesz wiedziała jak mówić, aby dziecko Cię słuchało

Powód #2

Lepiej zrozumiesz swoje dziecko. Poznasz jego "sekrety"

rodzinna gra planszowa

Powód #3

Szybciej znajdziesz rozwiązanie na trudna sytuację

Powód #4

Nauczysz dziecko jak radzić sobie z trudnymi emocjami

CO MÓWIĄ INNI:

Amelka

Lat 9

Gra jest bardzo fajna. Są w niej śmieszne pytania i zadania, więc bardzo lubię grać w nią

z rodzicami. Najbardziej podobały mi się odpowiedzi mojego taty. Już dawno się tak razem dobrze nie bawiliśmy.

Elżbieta

Gra „Zgrana rodzinka” to niezwykle przyjemna gra, która uczy, zbliża, bawi. To prosta gra polegająca na odpowiadaniu na pytania i wykonywaniu zadań. Zasady są jasne i przejrzyste. Gra sprawia dużo radości i tym mniejszym i tym większym graczom. Kapitalne pytania i zadania do wykonania dla młodszych dzieci, w wieku od 5 lat. Każde pytanie  prowadzi do pozytywnych wspomnień lub „zmusza" do opowiadania o swoich sekretach, które rzecz jasna nie są niczym wielkim, ale potrafią wywołać salwy śmiechu. Przy okazji można dowiedzieć się o swoich bliskich lub nowo poznanych osobach całkiem ciekawych rzeczy. 

Sylwia

„Zgrana rodzinka” sprawia wiele radości starszym, a nawet dorosłym. To towarzyska gra,

w której nikt nie zwraca uwagi na punktację, a po prostu na dobrą zabawę. Odpowiadanie na pytania w gronie bliskich osób to pretekst do lepszego poznania siebie lub przełamania lodów w nowym towarzystwie.

Justyna

Uwielbiamy gry rodzinne i śmiało mogę powiedzieć, że ta jest wyjątkowa. Tu nie liczy się wiedza, umiejętności sportowe ani manualne. Opowiada się o uczuciach, więc nie ma złych odpowiedzi.Wielkim atutem są też zadania z ćwiczeniami logopedycznymi i relaksacyjnymi. Nie lepszego pretekstu, aby dzieci nabywały takie umiejętności, niż przy dobrej zabawie z rodzicami. Gra uczy też empatii i szacunku, więc zdecydowanie polecam.

KTO STWORZYŁ "ZGRANĄ RODZINKĘ"

„Zgrana rodzinka” to autorska gra stworzona przez  Mama Tu i Teraz Małgorzata Łuczkowska oraz Bini Paj. Obie jesteśmy mamami. Ja jestem mamą nastolatka. A Bini Paj trójki maluchów. Jesteśmy w różnym wieku. Mamy różne doświadczenia. To, co nas łączy to wzajemny szacunek i zrozumienie w relacji z dzieckiem. Bycie z dzieckiem, a nie ponad nim. Bycie rodzicem autentycznym. Rodzicem, który aktywnie uczestniczy w życiu swojego dziecka czy to całkiem małego, czy „zbuntowanego” nastolatka. Dlatego z całego serca zachęcamy - Odkryj Świat Twojego Dziecka już dziś!

zasługujesz na to, aby poznać swoje dziecko lepiej