fbpx

Kurs online:
Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce!

czyli skąd czerpać siłę do zmian i co zrobić, aby NAPRAWDĘ się zmieniło.

Witam Cię bardzo serdecznie na kursie, który odmieni Twoje życie.

Kurs składa się z 7 części. Każda część zawiera nagranie oraz Kartę Pracy. 

Zachęcam Cię do tego, abyś w trakcie oglądania poniższych nagrań  zapewniła sobie czas i miejsce, w którym spokojnie i z uwagą obejrzysz  kurs. Warto, abyś na ten czas wyłączyła  wszystkie powiadomienia, aby jak najmniej rzeczy i spraw  rozpraszało Cię.  Przygotuj sobie notatnik i coś do pisania,  aby zapisywać przydatne i wartościowe kwestie. Polecam Ci przerobienie wszystkich części szkolenia po kolei, dzięki temu uzyskasz większy obraz całości.


 I najważniejsze...

... jesli chcesz, aby NAPRAWDĘ się zmieniło, wykonuj zadania, które dla Ciebie przygotowałam w Kartach Pracy.

Włączenie  w Twoje codzienne życie, tego wszystkiego czego się tutaj nauczysz, będzie warte Twojego czasu i uwagi.

CZĘŚĆ  #0. Wprowadzenie

W tym nagraniu chcę Ci pokazać z ogólnej perspektywy czym konkretnie będziemy się tutaj zajmowały. Co tak naprawdę czeka Cię w tym kursie.

CZĘŚĆ  #1. Klucz do sukcesu

W tej części odkryjesz najprostszy (i jednocześnie najbardziej zaskakujący) klucz do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie.

CZĘŚĆ #2. Igła w stogu siana

W tym nagraniu dowiesz się dlaczego to „chcenie” ten stan,

w którym Ci się chce coś zrobić, raz się pojawia, a raz nie. 

A gdy najbardziej go potrzebujesz, to właśnie wtedy go nie ma. 

CZĘŚĆ #3. Złodzieje Mocy

W tej części znajdziesz odpowiedz na pytanie co robisz, aby maksymalnie utrudnić sobie osiagnięcie sukcesu w każdej dziedzinie, w której pragniesz.

CZĘŚĆ #4. Fundamenty zmiany

W tym nagraniu skupimy się na fundamentach,  bowiem całe nasze życie składa się z nawyków! I to od Ciebie zależy czy wybierasz nawyk sukcesu czy porażki.

CZĘŚĆ #5. "Tankowanie" zbiornika_1

W tej części poznasz niezwykle prosty  (i niebywale skuteczny) sposób, by chciało się tak, jak do tej pory Ci się nie chciało. Wszystkie przedstawione metody są dostepne dla każdego. Ich wysoką skuteczność działania potwierdziły liczne badania naukowe. 

CZĘŚĆ #6. "Tankowanie" zbiornika_2

W tym nagraniu poznasz praktyczne, konkretne (i bardzo skuteczne) sposoby, by chciało się tak, jak do tej pory Ci się nie chciało. Wszystkie przedstawione metody są dostepne dla każdego. Ich wysoką skuteczność działania potwierdziły liczne badania naukowe. 

CZĘŚĆ #7. Roztrenuj mięsień

W tej ostatniej części zrobimy jedno wielkie podsumowanie. Po to, abyś zobaczyła jak to wszystko, całą tą wiedzę z kursu połączyć w jedno. Dowiesz się także od czego najlepiej (i najskuteczniej) zacząć zmianę swojego życia na lepsze.

Masz pytania dotyczące kursu?

Zapraszam do kontaktu mailowego

Pomagam kobietom odkryć, że stres i frustracja mogą być Sojusznikami. Uczę je jak zamienić niszczącą energię stresu, frustracji na spokój i siłę. Dzięki czemu stajesz się taką mamą, jaką chcesz, by dziecko  Cię zapamiętało.

ZNAJDZIESZ MNIE

2018 © Małgorzata Łuczkowska